Piegāde

HuntProX nodrošina preču piegādi ar kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi, kā arī iespēju pasūtījumus piegādāt uz dažādiem pakomātiem, ja normatīvajos aktos nav noteikta cita preces izsniegšanas kārtība.

Preču piegādi nodrošina Omniva vai cits līdzvērtīgs pasta/kurjerpakalpojumu sniegšanas uzņēmums. Sūtījumu piegādes termiņi mēdz atšķirties. Vidējais piegādes termiņš Latvijas teritorijā ir 1-5 dienas, bet Baltijā 3-7 dienas.

Preču piegādes izdevumus apmaksā Pircējs atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam un adresei.

Interneta veikalā redzamais produkts parasti ir pieejams, taču tā pieejamība noliktavā var strauji mainīties.

Atsevišķos gadījumos, preces apraksts, fotogrāfija un iepakojums interneta veikalā var atšķirties no faktiskā preces izskata vai apraksta. HuntProX izmanto oficiālo ražotāju sagatavotās produktu bildes un nav atbildīgs par foto 100% atbilstību.

Gadījumā, ja prece nav pieejama, Pārdevējs, izmantojot kontaktinformācijā norādīto Pircēja e-pasta adresi vai tālruni, bet ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienu laikā, informē Pircēju par preces nepieejamību un piedāvā citu piegādes termiņu vai aizvietošanu ar līdzvērtīgu preci.

Ja Pircējs nepiekrīt piedāvātajām alternatīvām, Pircējam ir tiesības atteikties no līguma un pieprasīt naudas līdzekļu atgriešanu. HuntProX nodrošinās samaksāto naudas līdzekļu atgriešanu Pircējam, ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā no pirkuma atcelšanas dienas.

Atteikšanās no pirkuma līguma:

Pircējam ir tiesības atgriezt nelietotu un oriģināli iepakotu preci (atteikties no preces pirkuma) 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pirkuma brīža. Pircējs atgriež atpakaļ www.huntprox.com iegādāto preci, kopā ar atteikuma veidlapu.

Ja prece neatbilst nelietotas preces nosacījumiem, Pārdevējs ir tiesīgs atteikt preču atgriešanu.